BAYRAMOĞLU Sahil Mahallesi İmar İdare ve Bakım A.Ş.

Hoş geldiniz !

Y.K. Başkanı'ndan Mesajlar

Metin İnan: "Ada halkı bizden memnun"

11 Eylül 2012 Salı 10:07 Darıca Gazetesi
Bayramoğlu Sahil Mahallesi İmar İdare ve Bakım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metin İnan,önümüzdeki sene içerisinde şirketi kapatıp, kulüp adı altında buraya hizmet edeceklerini açıkladı.
Bayramoğlu Sahil Mahallesi İmar İdare ve Bakım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metin İnan Darıca gazetesine Bayramoğlu’nun geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Seçimi kazandıklarından itibaren Ada halkının yüzde 90’nını memnun ettiklerinibelirten İnan ‘Şu anda Ada halkı bizden çok memnun. El ele verip burayı eski günlerine kavuşturacağız. Sorunları olanlar biz gelsinler. Oturup çayımızı içsinler. Burası hepimizin. Hergün burada beraberiz. Amacımız burayı kalkındırmak ve eskisinden daha iyi bir hale getirmek. Gerginliklere hiç ama hiç gerek yok. Şikayetleri olanlar buna bir son versin. Biz köstek değil, burayı marka haline getirmek için geceleri bile çalışıyoruz.

ŞÜKRÜ BAŞKANIN DESTEĞİ ÇOK BÜYÜK
 
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, artık burayla daha da fazla ilgileniyor. Marina projesi ile burası daha da harika hale gelecek. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Kendisi bize güveniyor, biz de ona çok güveniyoruz. Bayramoğlu’nu kalkındıracağımıza eminim

BİRÇOK ŞEY DEĞİŞECEK
 
Önümüzdeki sene şirketimizi kapatıp Bayramoğlu Yelken Kulübü altında birleşeceğiz. Aynı Kalamış Yelken Kulübü gibi olup, daha sağlıklı ve güvenilir bir hizmet vereceğiz. Yelken kulübümüz burada bir marka. Herşey eskisinden daha iyi olacak. Bir çok şey değişecek.

SU SPORLARINDA BAYRAMOĞLU MARKA OLACAK
 
2014 yılında yapılacak olan Dünya Pirat Yelken Yarışlarının Darıca Bayramoğlu'nda yapılması için Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ile önümüzdeki günlerde girişimlerimiz olacak. Bayramoğlu’nu su sporlarında Türkiye’nin merkezi yapmak istiyoruz. Başkanımız bu konuda sonuna kadar bizimle olacağını belirtti.
 
FESTİVALLER OLACAK

Seneye çok ama çok değişik festivaller olacak. Bayramoğlu’nda bazı yerleri tatil yörelerine dönüştüreceğiz. Festivallerde ünlü isimleri getirip konserler düzenleyeceğiz. Bayramoğlu’nu yeniden canlandırmak için bir çok projemiz var. Herkes bize güvensin’ dedi.Bakım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığına Metin İnan seçildi 
Milli Hakimiyet Gazetesi 19 Haziran 2012 Salı 12:45
 
Geçtiğimiz gün yapılan Bayramoğlu Sahil Mahallesi İmar İdare ve Bakım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı seçimi için iki aday yarıştı. Bayramoğluspor eski başkanı Metin İnan ile Bayramoğlu sakinlerinden Ömer Çebi’nin aday olduğu seçimlerde yaklaşık 700 kişi oy kullandı. Oyların çoğunluğunu alan Metin İnan Bayramoğlu Sahil Mahallesi İmar İdare ve Bakım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi. 6 sene başkanlık yapan Himmet Kuşçu ise bu seçimde aday olmadı.
 
"DARICA'NIN ÇITASINI YÜKSELTECEĞİZ"
 
Başkanlığa seçildikten hemen sonra gazetemize açıklamalarda bulunan başkan Metin İnan “Amacımız Ada’yı yeniden canlandırmak. Darıca’nın en güzel yerlerinden biri olan bölgemizi kalkındırmak adına başkan adayı oldum. Ve çevre halkı beni başkan seçerek buna layık gördü. Bayramoğlu’nu eski halinden de güzel hale getirmek için yönetim kurulumuzla birlikte varımızı yoğumuzu ortaya koyacağız. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın da destekleriyle bu güzel bölgemizi, adamızı, muhteşem hale getirip, Darıca’nın marka çıtasını yükselteceğiz. Bizlere oy veren veya vermeyen kimseyi utandırmayacağız” dedi.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret81130
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
Hava Durumu
Takvim
Saat